PB-5R0V474-R
Numer produktu DigiKey
283-PB-5R0V474-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PB-5R0V474-R
Opis
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mF (EDLC) Superkondensatory 5 V Promieniowe, puszka 1Ohm przy 100Hz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,465" (11,80mm)
Pojemność
470 mF
Rozmiar / wymiar
0,681" x 0,354" (17,30mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Napięcie - znamionowe
5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm przy 100Hz