PB-5R0V104 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 1 100
Arkusz danych
100 mF (EDLC) Superkondensatory 5 V Promieniowe, puszka 4Ohm przy 100Hz 1000h przy 70°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to correctly size a Supercapacitor
PB-5R0V104
Numer produktu DigiKey
283-2512-ND
Producent
Numer produktu producenta
PB-5R0V104
Opis
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,287" (7,30mm)
Pojemność
100 mF
Rozmiar / wymiar
0,445" x 0,236" (11,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm przy 100Hz