MOVS2825V275
Numer produktu DigiKey
283-MOVS2825V275TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MOVS2825V275CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MOVS2825V275DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MOVS2825V275
Opis
VARISTOR 430V 400A 2SMD NO LEAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 400 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
MOVS2825V275 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (typ.)
430 V
Producent
Eaton - Electronics Division
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Seria
Prąd - udarowy
400 A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Maksymalne napięcie stałe
370 V
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Napięcie warystora (min.)
387 V