MFFA0612R0050FCM
Numer produktu DigiKey
283-MFFA0612R0050FCMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MFFA0612R0050FCMCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MFFA0612R0050FCMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFFA0612R0050FCM
Opis
RES 0.005 OHM 1% 1W 0612
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFFA0612R0050FCM Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,120" (1,65mm x 3,05mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)