MFBW1V2012-310-R
Numer produktu DigiKey
283-MFBW1V2012-310-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MFBW1V2012-310-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MFBW1V2012-310-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFBW1V2012-310-R
Opis
FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
31 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 3A 50mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Impedancja przy częstotliwości
31 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)