MFBM1V3216-102-R
Numer produktu DigiKey
283-MFBM1V3216-102-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MFBM1V3216-102-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MFBM1V3216-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFBM1V3216-102-R
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 2A 120mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
120mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz