MFBM1V2012-300-R
Numer produktu DigiKey
283-MFBM1V2012-300-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MFBM1V2012-300-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MFBM1V2012-300-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFBM1V2012-300-R
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A 10mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz