MFBA2V2012-102-R
Numer produktu DigiKey
283-MFBA2V2012-102-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MFBA2V2012-102-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MFBA2V2012-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFBA2V2012-102-R
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1,5A 150mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
150mOhm
Producent
Eaton - Electronics Division
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A