LTA1VS16A-351-R
Numer produktu DigiKey
283-LTA1VS16A-351-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-LTA1VS16A-351-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-LTA1VS16A-351-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTA1VS16A-351-R
Opis
TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
350µH Transformatory impulsowe 1CT:1CT Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Producent
Eaton - Electronics Division
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,280" (12,70mm x 7,10mm) (dł. x szer.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,252" (6,40mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ transformatora
LAN 10/100 Base-TX
Klasa
Motoryzacja
Indukcyjność
350µH