KW-5R5C224H-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka 50Ohm przy 1kHz 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
KW-5R5C224H-R
Numer produktu DigiKey
283-KW-5R5C224H-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KW-5R5C224H-R
Opis
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
220 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,531" (13,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,348" (8,85mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50Ohm przy 1kHz