KW-5R5C104H-R
Numer produktu DigiKey
283-KW-5R5C104H-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KW-5R5C104H-R
Opis
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka 50Ohm przy 1kHz 2000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
100 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,531" (13,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,348" (8,85mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50Ohm przy 1kHz