KVR-5R0H155-R
Numer produktu DigiKey
283-KVR-5R0H155-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KVR-5R0H155-R
Opis
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F HRZ
Szczegółowy opis
1.5 F (EDLC) Superkondensatory 5 V Promieniowe, puszka, poziome 30Ohm 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, poziome
Rozstaw odprowadzeń
0,787" (20,00mm)
Pojemność
1.5 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,752" (19,10mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30Ohm