KVR-5R0C105-R
Numer produktu DigiKey
283-KVR-5R0C105-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KVR-5R0C105-R
Opis
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1F CYL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 F (EDLC) Superkondensatory 5 V Promieniowe, puszka 30Ohm 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
1 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,819" (20,80mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,319" (8,10mm)
Napięcie - znamionowe
5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30Ohm