KR-5R5C155-R
Numer produktu DigiKey
283-KR-5R5C155-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KR-5R5C155-R
Opis
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Szczegółowy opis
1.5 F (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka 30Ohm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KR-5R5C155-R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
1.5 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,846" (21,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30Ohm przy 1kHz