ICL151D15MIC
Numer produktu DigiKey
283-ICL151D15MIC-ND
Producent
Numer produktu producenta
ICL151D15MIC
Opis
ICL 15 OHM 20% 4A 16MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 15 Ohms ±20% 4 A 0,630" (16,00mm)
Kategoria
R przy 25°C
15 Ohms
Producent
Eaton - Electronics Division
Tolerancja
±20%
Seria
Prąd - maks. w stanie ustalonym
4 A
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
0,630" (16,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)