HV1245-2R7356-R
Numer produktu DigiKey
283-4195-ND
Producent
Numer produktu producenta
HV1245-2R7356-R
Opis
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 20mOhm przy 100Hz 1000h przy 65°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HV1245-2R7356-R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
35 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,929" (49,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm przy 100Hz
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 70 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
70W magazynie