HV1020-2R7505-R
Numer produktu DigiKey
283-HV1020-2R7505-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
HV1020-2R7505-R
Opis
CAP 5F -10% +30% 2.7V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 40mOhm przy 100Hz 1000h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
5 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,878" (22,30mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100Hz
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 29 403 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
29 403W magazynie