HV0830-2R7605-R
Numer produktu DigiKey
283-4204-ND
Producent
Numer produktu producenta
HV0830-2R7605-R
Opis
CAP 6F -10% +30% 2.7V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 40mOhm przy 100Hz 1000h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
6 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,220" (31,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100Hz