HS1016-3R8306-R
Numer produktu DigiKey
283-HS1016-3R8306-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
HS1016-3R8306-R
Opis
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 F (EDLC) Superkondensatory 3.8 V Promieniowe, puszka 550mOhm 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
30 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
3.8 V
Temperatura robocza
-15°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
550mOhm