HCM1A1707V2-8R2-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1707V2-8R2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1707V2-8R2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1707V2-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1707V2-8R2-R
Opis
FIXED IND 8.2UH 12.5A 8.7 MOHM
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 12.5 A Maks. 8,7mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 8,7mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,675" x 0,675" (17,15mm x 17,15mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
20A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
200W magazynie