HCM1A1707V2-4R7-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1707V2-4R7-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1707V2-4R7-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1707V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1707V2-4R7-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 18A 4.72 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 18 A Maks. 4,72mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,72mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,675" x 0,675" (17,15mm x 17,15mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
27A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)