HCM1A1707V2-330-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1707V2-330-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1707V2-330-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1707V2-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1707V2-330-R
Opis
FIXED IND 33UH 6.2A 37 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 6.2 A Maks. 37mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 37mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,675" x 0,675" (17,15mm x 17,15mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
9A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)