HCM1A1707V2-330-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HCM1A1707V2-330-R |
Opis | FIXED IND 33UH 6.2A 37 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 6.2 A Maks. 37mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 37mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 3MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,675" x 0,675" (17,15mm x 17,15mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 9A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,276" (7,00mm) |