HCM1A1707V2-100-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1707V2-100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1707V2-100-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1707V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1707V2-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 12A 10 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 12 A Maks. 10mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 10mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,675" x 0,675" (17,15mm x 17,15mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
17A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)