HCM1A1707-6R8-R
Numer produktu DigiKey
283-4770-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-4770-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-4770-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1707-6R8-R
Opis
FIXED IND 6.8UH 12A 7.55 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 12 A Maks. 7,55mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7,55mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,677" x 0,663" (17,20mm x 16,85mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
18A