HCM1A1707-6R8-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HCM1A1707-6R8-R |
Opis | FIXED IND 6.8UH 12A 7.55 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6.8 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 12 A Maks. 7,55mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 7,55mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,677" x 0,663" (17,20mm x 16,85mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,276" (7,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 18A |