HCM1A1305V3-150-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1305V3-150-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1305V3-150-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1305V3-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1305V3-150-R
Opis
FIXED IND 15UH 6.5A 27.1 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 6.5 A Maks. 27,1mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 27,1mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,530" x 0,496" (13,45mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,5A