HCM1A1305V3-150-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HCM1A1305V3-150-R |
Opis | FIXED IND 15UH 6.5A 27.1 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 6.5 A Maks. 27,1mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 27,1mOhm |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 6MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Typ Odlewane | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,530" x 0,496" (13,45mm x 12,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,197" (5,00mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 9,5A |