HCM1A1104V2-100-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A1104V2-100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A1104V2-100-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A1104V2-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A1104V2-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 6A 30 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 6 A Maks. 30mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 30mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,425" x 0,394" (10,80mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)