HCM1A0805-4R7-R
Numer produktu DigiKey
283-4754-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-4754-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-4754-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0805-4R7-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 5.7A 20 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5.7 A Maks. 20mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 20mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,319" x 0,315" (8,10mm x 8,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
10A