HCM1A0703V3-220-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A0703V3-220-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A0703V3-220-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A0703V3-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0703V3-220-R
Opis
FIXED IND 22UH 2A 149 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2 A Maks. 149mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 149mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,260" (7,00mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,9A