HCM1A0703V2-4R7-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A0703V2-4R7-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A0703V2-4R7-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A0703V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0703V2-4R7-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 4 A Maks. 46,5mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 46,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,260" (7,00mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,8A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)