HCM1A0503V3-R20-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A0503V3-R20-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A0503V3-R20-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A0503V3-R20-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0503V3-R20-R
Opis
FIXED IND 200NH 20.5A 2 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 20.5 A Maks. 2mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
160MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,205" (5,40mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
20A