HCM1A0503V3-4R7-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A0503V3-4R7-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A0503V3-4R7-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A0503V3-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0503V3-4R7-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 4.1 A Maks. 47mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 47mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
22MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,205" (5,40mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6A