HCM1A0503V2-R20-R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 428
Arkusz danych
200 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 20.5 A Maks. 2mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Automotive Grade High Current Inductors – HCM1AV2 Series
HCM1A0503V2-R20-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A0503V2-R20-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A0503V2-R20-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A0503V2-R20-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0503V2-R20-R
Opis
FIXED IND 200NH 20.5A 2 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
160MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,205" (5,40mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
20A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)