HCM1A0503V2-2R2-R
Numer produktu DigiKey
283-HCM1A0503V2-2R2-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-HCM1A0503V2-2R2-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-HCM1A0503V2-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM1A0503V2-2R2-R
Opis
FIXED IND 2.2UH 5.5A 23 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5.5 A Maks. 23mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 23mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
33MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,213" x 0,205" (5,40mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)