Ilustracja dla FP2-D100-R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FP2-D100-R
Numer produktu DigiKey
283-FP2-D100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-FP2-D100-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-FP2-D100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FP2-D100-R
Opis
FIXED IND 100NH 37A 0.26 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 37 A 0,26mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FP2-D100-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
22A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,26mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,264" (7,20mm x 6,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±15%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)