FP2-D100-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FP2-D100-R |
Opis | FIXED IND 100NH 37A 0.26 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 37 A 0,26mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FP2-D100-R Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 22A |
Prod. | Ekranowanie Nieekranowane |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 0,26mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,283" x 0,264" (7,20mm x 6,70mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±15% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,118" (3,00mm) |