FP1007R1-R30-R
Numer produktu DigiKey
513-1630-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1630-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1630-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FP1007R1-R30-R
Opis
FIXED IND 300NH 60A 0.29 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 60 A 0,29mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
32A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,29mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,307" (10,20mm x 7,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)