Ilustracja dla FP0704-100-R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FP0704-100-R
Numer produktu DigiKey
283-FP0704-100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FP0704-100-R
Opis
FIXED IND 100NH 38A SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 38 A
Kategoria
Indukcyjność
Prod.
Prąd znamionowy (A)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Typ
Toroidalny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz