FP0505R1-R100-R
Numer produktu DigiKey
283-FP0505R1-R100-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-FP0505R1-R100-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-FP0505R1-R100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FP0505R1-R100-R
Opis
FIXED IND 100NH 30A 0.38 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 30 A 0,38mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
24A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,38mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,189" (4,80mm)