EPM78V2-03R3-01R0R
Numer produktu DigiKey
283-EPM78V2-03R3-01R0R-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPM78V2-03R3-01R0R
Opis
SWITCH REG DCDC CONV 1000MA 3.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 1A 4,75V - 32V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EPM78V2-03R3-01R0R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Sprawność
90%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
4,75V
Obudowa / skrzynia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
32V
Rozmiar / wymiar
0,46" x 0,30" x 0,40" (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)