EPM7241V-15R-034DH
Numer produktu DigiKey
283-EPM7241V-15R-034DH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPM7241V-15R-034DH
Opis
DC DC CONV 1W 24VIN 15VOUT 34MA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 34mA, 34mA 21,6V - 26,4V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
34mA, 34mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
81%
Liczba wyjść
2
Napięcie - wejściowe (min.)
21,6V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
26,4V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,28" x 0,40" (19,7mm x 7,1mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)