EPM6122V-12R-084SR
Numer produktu DigiKey
283-EPM6122V-12R-084SR-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPM6122V-12R-084SR
Opis
DC DC CONV 1W 12VIN 12VOUT 84MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 84mA 10,8V - 13,2V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
84mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
80%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP, 4 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,24" x 0,40" (19,7mm x 6,0mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)