EPM25752V-05R-12RS
Numer produktu DigiKey
283-EPM25752V-05R-12RS-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPM25752V-05R-12RS
Opis
DC DC CONV 60W 18-75VIN 5VOUT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 12A 18V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
60 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,41" (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A