EPM25361V-15R-1R0S
Numer produktu DigiKey
283-EPM25361V-15R-1R0S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EPM25361V-15R-1R0S
Opis
DC DC CONV 15W 9-36VIN 15VOUT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 1A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EPM25361V-15R-1R0S Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,40" (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A