EHBSA063M3300810T
Numer produktu DigiKey
283-EHBSA063M3300810TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EHBSA063M3300810TCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EHBSA063M3300810TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EHBSA063M3300810T
Opis
CAP ALUM HYBRID 0810 63V 33UF
Szczegółowy opis
33 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 40mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
55 mA @ 120 Hz
1.1 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C