EHBSA063M1211012T
Numer produktu DigiKey
283-EHBSA063M1211012TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EHBSA063M1211012TCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EHBSA063M1211012TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EHBSA063M1211012T
Opis
CAP ALUM HYBRID 1012 63V 120UF
Szczegółowy opis
120 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 19mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
150 mA @ 120 Hz
3 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
19mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C