EHBSA050M1211010T
Numer produktu DigiKey
283-EHBSA050M1211010TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EHBSA050M1211010TCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EHBSA050M1211010TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EHBSA050M1211010T
Opis
CAP ALUM HYBRID 1010 50V 120UF
Szczegółowy opis
120 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 25mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
145 mA @ 120 Hz
2.9 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C