EHBSA025M4700606T
Numer produktu DigiKey
283-EHBSA025M4700606TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EHBSA025M4700606TCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EHBSA025M4700606TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EHBSA025M4700606T
Opis
CAP ALUM HYBRID 0606 25V 47UF
Szczegółowy opis
47 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 50mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
45 mA @ 120 Hz
900 mA @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C